Kosova

Prishtinë – Djali rrah babain dhe vëllaun e tij

Policia e Kosovës ka njoftuar se një rast i dhunës në familje ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Prishtinë, shkruan kosova.info.

Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka kanosur dy viktimat meshkuj K-Shqiptarë (babain dhe vëllain e tij ). Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.