Kosova

Presidenti paralajmëron konferencë për shtyp në orën 16:00

Pas takimeve me disa nga krerët e partive politike në vend, presidenti thërret konferencë në ora 16:00

Krerët e PDK-së dhe LDK-së i shkuan në takim, por jo ata të LV-së, shkruan Kosova.info

Sipas njoftimit për media, Presidenti Thaçi do të mbajë konferencë për media në orën 16:00, do të lidhur me takimet e sotme me liderët politikë./Kosova.info/

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.