Love & Sex

Preferon 5 herë seks në ditë, ja tifozja ‘hot’ e Juves dhe CR7-ës(Foto)

Është 24 vjeçe, e lindur në Udine të Italisë, por që 15 vjeç jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Tifozët e Juventusit e njohin si tifozen më seksi të skuadrës dhe yllit portugez Cristiano Ronaldo.

“Nuk mund të jetoj pa seks. Më pëlqen ta bëj 5 herë në ditë”, ka rrëfyer ajo në një intervistë të mëparshme.

Fatkeqësisht për bukuroshen, Cristiano Ronaldo po përjeton një romancë të bukur dhe familjare me Georgina Rodriguez.