Kosova

Policia ndërprenë ahengun në shkollën “Gjin Gazulli” në Prishtinë

Policia sonte ka ndërprenë një festë në shkollën “Gjin Gazulli” në Prishtinë, njofton Klan Kosova.

Kjo festë ishte surprizë dhe ishte organizuar për drejtoreshën e kësaj shkolle e cila ka dalë në pension dhe e ka ditëlindjen sot.

Stafi i kësaj shkolle ishte mbledhur duke mos respektuar vendimin e qeverisë për të iu shmangur tubimeve.

Pjesëmarrësit i janë bindur urdhrit të policisë dhe janë larguar menjëherë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483