Kombëtare

Policia e identifikon dhe e arreston dhunuesin nga Fushë Kosova

Sipas raportit 24 orësh të lëshuar nga Policia e Republikës së Kosovës, është identifikuar dhe arrestuar i dyshuari që kreu një akt dhunimi, para dy ditësh, në Fushë Kosovë – shkruan Kosova.info

“Lidhur me rastin me datën 25.02.2020 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i cili pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje” – thuhet në raportin e policisë./Kosova.info/