Kombëtare

Podujevë: Arrestohet pasi rrahu dy fëmijët dhe gruan e tij

Policia e Kosovës ka njoftuar se një rast i dhunë në familje ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Podujevë, shkruan kosova.info.

Është arrestuar i dyshuari mashkull, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj dy fëmijëve dhe bashkëshortes së tij femër.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është ndaluar në qendrën e mbajtjes për 48 orë.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483