Life Style - Funny

‘Po e ndjek ëndrrën e nënës time’

Ka dal në revistën turke ‘Modda Turkey’.

E atje, Luana Vjollca ka folur edhe për karrierën e saj muzikore.

Në pyetjen se çfarë do të thotë muzika për ju, këngëtarja tregon se me muzikë mundohet që në një mënyrë të realizoj ëndrrën e saj edhe të ëmës.

Luana thotë se e ëma e saj kishte qenë një këngëtare shumë e mirë por për shkak të rrethanave të atëkohshme ajo nuk mundi të luftoj për ëndrrën e saj.

“Siç e kam thënë muzika është pasioni im, por më shumë se kaq është pasioni i nënës sime. Ajo ka qenë një këngëtare e shkëlqyer por koha dhe rrethanat e kanë bërë të pamundur ndjekjen e ëndrrës. Kështu mendoj se me këndim jam duke realizuar ëndrrën tonë për ne të dyja”.

Lini një Përgjigje

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.