Kuriozitet

Plas në plazh! Gruaja rreh burrin, i shkreti përpiqet…(VIDEO)

Gjatë stinës së verës dhe për më tepër gjatë pushimeve në bregdet, njerëzit janë të relaksuar, por nuk ka ndodhur kjo me çiftin në videon e mëposhtme.

Nuk dihet se cila ka qenë arsyeja, por në pamje shihet qartë se si një grua rreh një burrë.

Nuk dihet nëse çifti i përfshirë në konflikt janë bashkëshortë, ndërsa ngjarja në fjalë ka ndodhur në një prej plazheve të Ulqinit.