Show Biz

Plakja nuk e njeh Gjyste Vulajn, çmend fansat e linjat e saj trupore

Të gjithë e njohim për paraqitjet e saja fantastike në publik.

Këngëtarja e njohur shqiptare Gjyste Vulaj di të bëjë për vete publikun gjithmonë me muzikën dhe paraqitjen e saj, shkruan Kosova.info.

Ajo njihet qysh moti për muzikën e saj.

Mirëpo ajo se çka bie në sy më shumë tek Gjystja është kujdesi i saj për fizikun.

Ajo ka linja trupore fantastike dhe nuk heziton t’i shfaq ato.

Përkundër moshës ajo po vazhdon të jetë mjaft në formë.