Show Biz

Plaçkitet shtëpia e këngëtares së njohur, i grabisin bizhuteri në vlerë të 366 mijë dollarëve

Iggy Azalea dhe Playboi Carti u grabitën javën e kaluar në Atlanta.

Çifti, të cilët kanë një takim për më shumë se një vit, raportuan tek autoritetet se bizhuteri me vlerë 366,000 dollarë u vodh nga shtëpia e tyre me qira në Atlanta, sipas një raporti incidenti të marrë nga PEOPLE.

Artikujt e vjedhur përfshinin një zinxhir në vlerë prej 39,000 dollarësh zinxhir, 70 unaza diamanti, një byzylyk Cartier prej 10.000 dollarësh prej ari, dhe një orë me diamante prej ari Audemars Piguet $ 57,000.

Por mbase më interesantja nga të gjitha ishte unaza e fejesës të diamantit prej 35,000 dollarë që reperi “Magnolia”, 23 vjeç, i kishte propozuar Azalea, 29 vjeçare.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483