Kombëtare

Plaçkitet një pompë e derivateve në Ferizaj nga dy persona të maskuar dhe të armatosur

Sipas informatave të lëshuara nga Policia e Kosovës, rasti ka ndodhur në Gerlicë të Ferizajit në pasditen e ditës së djeshme – shkruan Kosova.info

Dyviktimat meshkuj  kosovarë, kanë raportuar se derisa kanë qenë duke punuar në pompën e derivateve, dy të dyshuar të maskuar dhe të armatosur kanë grabitur para të gatshme, cigare dhe dy telefona. Ata janë larguar në drejtim të panjohur. Nuk raportohet për të lënduar.”/Kosova.info/

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.