Show Biz

Pësoi sulm në zemër, mësohet gjendja e Muharrem Ahmetit

Rreth një muaj më parë në media qarkulloi një lajm i trishtë ku thuhej se këngëtari, Muharrem Ahmeti pësoi atak kardiak.

Në një foto që u publikua nga miku i tij, Muharremi shihej në spital dhe i mbuluar nga aparaturat.

Së fundmi ai ka publikuar një version të këngës së Elvana Gjatës, “Tavolina e mërzis” dhe nuk mungojnë as postimet e fotove të tij në Instastory.


Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.