Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Përurohet shtatorja e Erion Kajtazit, që do të jetë simbol i ri i Mitrovicë

Në një ceremoni të ndjeshme dhe plot emocion, sot në Mitrovicë, u përurua shtatorja e futbollistit të ri të këtij qyteti, Erion Kajtazi, një vit pasi u nda nga jeta në fushën e gjelbër, në ndeshjen e Superligës së juniorëve, A&N – Trepça’89, pas një sulmi në zemër.

“Erion Kajtazi ishte një talent i jashtëzakonshëm, i cili la pas një trashëgimi të pashlyeshme në zemrat e familjarëve, bashkëlojtarëve, miqve dhe tifozëve të futbollit. Shtatorja e Erionit tashmë do t’ia shtojë hijeshinë qytetit dhe do të jetë një simbol ku brezat e rinj do të frymëzohen për lojën e futbollit. Stadiumi, që tani mban emrin e tij me krenari, do të bëhet një shenjë e pavdekshme e talentit dhe dedikimit të një futbollisti që u nda shumë herët nga jeta.” thuhet në njoftimin e FFK-së. /Kosova.info/

Go to TOP