Kombëtare

Përkeqësohet gjendja shëndetësore, deputeti dërgohet me urgjencë në Spitalin Infektiv

Burime mediatike bëjnë të ditur se gjendja e deputetit Adriatik Alimadhi, të infektuar me COVID-19, është përkeqësuar në orët e fundit.

Për këtë arsye mësohet se Alimadhi është shoqëruar në gjendje të rënduar shëndetësore në Spitalin Infektiv.

Alimadhi e bëri të ditur gjendjen e tij ditën e sotme me anë të një statusi në facebook, ku pohoi se ishte infektuar me COVID-19, duke akuzuar mjekët për neglizhencë, pasi kishte dalë me koronavirus që më datë 24 mars dhe askush nuk ishte interesuar më për të. 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.