Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Përgjigja e modeles ruse kur pyetet se a don ende Don Xhonin

Ata janë ndarë tashmë e ribashkuar disa herë.

Bëhet fjalë për çiftin e shumëpërfolur, reperin Don Xhoni dhe modelen ruse, Ariana Lirey.
Megjithatë, lidhja e tyre ka bërë bujë të madhe për shkak të postimeve në rrjete sociale.
Ndonëse i kanë dhënë fund sërish romancës së tyre, ata vazhdojnë të jenë cak i mediave.

Së fundmi modelja është pyetur sërish në lidhje me reperin kosovar përmes ‘pyetje-përgjigje’ që ka zhvilluar me ndjekësit në Instagram.

“A e do akoma Don Xhonin? Jeni një çift i bukur”, iu drejtua një ndjekëse.

“Jo, e dua lirinë dhe jetën. Nuk më intereson”, u shpreh ajo.

Bukuroshja ka qenë muaj më parë pjesë e një prej klipeve të tij të realizuar në Mal të Zi.

Go to TOP