Kosova

Përfundon takimi i sotëm Kurti – Mustafa, paralajmërohet takim tjetër për nesër

Takimi mes kryetarëve të LVV-së dhe LDK-së, Albin Kurti e Isa Mustafa, me bashkëpunëtorë, ka përfunduar në këto momente.

Ndonëse Mustafa nuk ka pranuar të deklarohet për detajet e takimit, ka thënë shkurt: “S’jemi kanë idhnushëm me Albin Kurtin, kemi me u taku nesër”.

Ndërkaq, zëdhënësi i LDK-së, Besian Mustafa, ka thënë se takimi do të vazhdojë nesër ndonëse nuk ka shpalosur detaje nga takimi i së martës.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.