Kosova

Përfundon takimi Kurti-Mustafa

Ka përfunduar takimi mes kryeministrit Albin Kurti dhe kryetarit të LDK-së Isa Mustafa.

Asnjëri prej tyre s’janë parë duke dalë nga ambientet e Kuvendit të Kosovës, derisa mësohet se nga aty, ata kanë dalë para rreth 1 ore.

Gazetarët, nuk janë lejuar fare të hyjnë brenda.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483