Kosova

Përfaqësues të AAK-së bëjnë homazhe në Prekaz

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka bërë homazhe në Prekaz.

Bashkë me të ishin edhe deputetë e anëtarë të kësaj partie.

Këto homazhe po bëhen për nder të 12-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës.

Më herët në homazhe ishin edhe kryeministri Albin Kurti dhe kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.