Kuriozitet

Për të gjithë ata që e parkojnë veturën keq, ja një “metodë ideale” (Video)

Një burrë kaukazian e ka gjetur një zgjidhje “ideale”, duke ia liruar rrugën veturës së tij të bllokuar – shkruan Kosova.info

Dikush e kishte parkuar keq veturën pas tij, duke bërë kështu të bllokoheshin shumë të tjera në një parking të madh pranë një mega-marketi.

Por ai e gjeti zgjidhjen. Mori një çekan të madh dhe e bëri fërtele veturën e parkuar keq…

Për më shumë shihni videon:

Porosi për ata që parkojnë makinat vend e pa vend!

Video nga Kaukazi, me porosi për ata që parkojnë makinat vend e pa vend!

Gepostet von Tetova News am Donnerstag, 30. Januar 2020