Show Biz

Për herë të dytë, martohet Hilary Duff

Hilary Duff është zyrtarisht e martuar.

Aktorja i dha fund beqarisë duke i thënë “Po” partnerit të saj prej 3 vitesh Matthew Koma.

Ata mbajtën një ceremoni private në kopshtin e banesës së tyre të shtunën.

Çifti mirëpriti në jetë në vajzë në tetor të vitit 2018 dhe njoftuan fejesën në maj të këtij viti.

“Ishte një festë dashurie, një ceremoni e vogël dhe private në shtëpinë e saj me miqtë dhe familjen” ka thënë burim për Just Jared.