SPORT

Për dy minuta Reali shënon dy gola kundër Leganes

Reali e ka filluar me start të mirë lojën kundër Leganes në Santiago Bernabeu, shkruan kosova.info.

Për dy minuta Reali ka arritur të shënojë dy gola.

Golin e parë e ka shënuar Rodrygo në minutën e 7 dhe një minutë më vonë e ka dyfishuar Kros.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.