Kosova

Për 24 orë policia arreston 20 persona dhe shqipton 1,391 gjoba trafiku

Policia e Kosovës gjatë 24 orëve të fundit ka vazhduar me arrestimin e personave që kanë kryer vepra të ndryshme penale, si dhe shqiptimin e gjobave për ata që kanë shkelur rregullat e komunikacionit.

Gjatë këtij 24 orëshi, policia ka arrestuar 20 persona ku prej tyre 11 janë dërguar në mbajtje dhe 2 për vuajtje të dënimit.

Kurse ka shqiptuar 1,391 tiketa trafiku.

Lini një Përgjigje

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.