Show Biz

Pendohet Luana, kërkon ndihmë nga fansat

Moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca, befasoi shumë në puntatën e fundit të emisionit të saj “Shiko kush luan”. Ajo doli me fkojë të zeza në emision. Ajo u kthye në brune pas kaq vitesh që kishte qëndruar si bionde.

Disa e pëlqyen stilin e saj të ri me flokë të zi kurse disa të tjerë u shprehën se Luana duket më mirë si bionde.

Komentet e shumta duket se e kanë bërë konfuze edhe vetë Luanën e cila menjëherë postoi një fotografi në Insa story me dy foto të bashkangjitura dhe duke kërkuar mendimin e fansave se më mirë bionde apo brune. /Kosova.info/

Shfaq më shumë