Kombëtare

Pejë, e mitura keqpërdoret seksualisht

Lidhur me rastin janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj. Sipas raportit 24 orësh të policisë, bëhet fjalë për dy djem të mitur – shkruan Kosova.info

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj/K të mitur, pasi që të njëjtit kanë abuzuar seksualisht me viktimën femër/K (e mitur). Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt” – thuhet në raportin e policisë./Kosova.info/

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483