Kombëtare

Pejë- Burri rrah gruan dhe djalin, përfundojnë në spital

Policia e Kosovës ka njoftuar se një rast i dhunës në familje ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Pejë, shkruan Kosova.info.

Është arrestuar i dyshuari mashkull për shkak se ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe djalin e tij të dy.

Si pasojë e sulmit viktimat kanë pranuar tretman mjekësor.

Me aktvendim të prokurorit të shtetit të dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit policor dhe i njëjti dërgohet në mbajtje.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.