Show Biz

“Pasul me mish”, kjo është jeta e vërtetë e Mozzik

Ai është një nga reperët më të komentuar, por edhe më të suksesshëm shqiptarë.

Bëhet fjalë për Mozzikun, i cili ka disa hite, ndërsa mban epitetin e reperit që jeta e tij personale bën bujë mediatike.

Derisa, artisti nga Ferizaji kohët e fundit u komentua mjaft shumë pas ndarjes nga bashkëshortja, Loredana Zefi, ai tani ka vendosur t’i kthehet përditshmërisë.

Në një instastory Mozziku ka postuar se jeta e vërtetë nuk është në hotele të shtrenjta, por pikërisht në sofrën e nënës dhe ushqimit tradicional.

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.