Show Biz

Pasi publikoi këngën me reperin rus, Erës i ndodh kjo në Rusi

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi ka publikuar para pak ditësh bashkëpunimin me reperin rus “Sayonara Babe”.

Kënga titullohet ‘Aljey’ dhe është publikuar në formatin audio, ndërsa për videoklipin nuk është bërë e ditur nëse do do të publikohet për këtë projekt.

Por edhe pse është publikuar në këtë format, fansat e kanë pritur mjaft mirë, sidomos ata rusë.

Këtë e kuptuam fare mirë nëpërmjet një postimi që këngëtarja shqiptare bëri në Instastoryn e saj.

Ky bashkëpunim i Erës dhe reperit të njohur është kënga më e dëgjuar në “applemusic” në Rusi dhe këngëtarja s’mund ta fshehte gëzimin.

mar.png