Show Biz

Pasi bëri bujë lajmi i tradhtisë së gruas së tij, zbulohet se edhe Will Smith ka pasur marrëdhënie jashtëmartesore, ja kush është aktorja e njohur që përflitet

Duket se martesa e Will Smith dhe Jada Pinkett është një telenovelë e vërtetë. Tani më të gjithë jeni në dijeni të lajmit që kohë më parë, Jada ka përjetuar një lidhje dashurie me këngëtarin August Alsina edhe pse ishte e martuar me Smith. Së fundmi në një intervistë përballë njëri-tjetrit çifti kanë sqaruar gjithçka.

Jada tregoi se po merrte kohën e duhur për të rikuperuar veten ndërsa Ëill ndihej i lodhur nga partnerja. Mirëpo, në asnjë moment Jada dhe Ëill nuk pranuan se ky i fundit ishte në dijeni të lidhjes dhe kishte dhënë miratimin e tij.

Por nuk mbaron me kaq! Gjatë bisedës, Ëill i është drejtuar partneres së tij duke i thënë se do hakmerret duke i bërë të njëjtën gjë. Kjo e fundit ja ktheu se tashmë janë barazim.

Kaq u desh që menjëherë fansat të gjëjnë të “dyshuarën”. Në rrjet qarkullojnë aludime se Ëill e ka tradhtuar partneren e tij me aktoren Margot Robbie. Megjithatë ende nuk ka asnjë informacion të sigurtë.