Show Biz

Pas shumë vitesh ribashkohen Jennifer Lopez dhe Diddy

Sean “Diddy” Combs dhe ish e dashura e tij Jennifer Lopez treguan miqësinë dhe lëvizjet e tyre të vallëzimit të dielën gjatë mbledhjes së fondeve me anë të një video ‘Live’ në Instagram, shkruan CNN.

Diddy mblodhi mbi 3.4 milionë dollarë për organizatën jofitimprurëse, e cila mbështet punëtorët shëndetësorë. Fondet do të drejtohen drejt përgjigjes së bamirësisë ndaj pandemisë së koronavirusit që po përshkon Shtetet e Bashkuara dhe pjesën tjetër të botës.

Ndjekësit u mahnitën kur Lopez dhe i fejuari Alex Rodriguez u bashkuan me Diddy, pasi kanë kaluar dy dekada që kur çifiti i kishin dhënë fund lidhjes disa-vjeçare.

Image

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//oackoubs.com/4/3473483