Show Biz

Pas një pauze të gjatë Christina Aguliera sjell hitin “Accelerate”

Dje ka publikuar këngën e re dhe menjëherë kaloi mbi 2 milionë klikime në Youtube.

Pas një pauze të gjatë në muzik Christina Aguilera ka vendosur që të sjellë një projekt për fansat e saj.

Fjala është për projektin e ri muzikore të këngatares Christina Aguilera të titulluar ‘Accelerate’ e që është në duet me Ty Dolla $ign dhe 2 Chainz.

Ajo në videoklip shihet në linjat perfekte trupore edhe pse gjatë këtyre viteve ajo ishte duke vuajtur nga mbipesha, por siq duket ajo tani ka arritur prap të ketë linjat perfekt ku edhe ne klip shihet me mjaft stil!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.