Show Biz

Pas ndarjes nga Scott Disick, Amelia footgrafohet më s*ksi se kurrë

Modelja Amelia Hamlin gjatë javëve të fundit ëshët përfolur gjatë në mediat rozë rreth romancës së dashurisë me Scott Disick.

Gjërat mes çiftiti duket s epo shkonin mirë derisa të dy ata fshinë foto e njëri tjetrit nga rrjetet sociale.

Modelja 20-vjeçare është aktualisht në Londër për Javën e Modës, ku është parë në shfaqje dhe ahengje të shumta dhe madje ka ecur në pistë për stilistin Yuhan Wang.

Ajo është fotografuar me një fustan prej rrjete i cili i nxirrte në pah të gjitha hiret femërore.

Modelja kishte zgjedhur një palë sytjena të tejdukshme që i përshtateshin plotësisht veshjes.

https://www.instagram.com/p/CUBgQOzrAGa/?utm_source=ig_embed&ig_rid=56e1ed56-c463-41b7-9c0d-fe94f1c50b9c

Shfaq më shumë
//cdrvrs.com/4/3473483