Show Biz

Pas ndarjes nga Roberti, Nora e ndez rrjetin me foto në bikini

Pak ditë më parë lajmi i cili bëri bujë të madhe ishte ndarja e çiftit Robert Berisha dhe Nora Istrefi, shkruan Kosova.info.

Roberti përmes një postimi tregoi ndarjen disa vjeçare nga Nora dhe tha që do të mbeten gjithmonë prindër të mirë të vajzës së tyre Renne.

Mirëpo për këtë lajm nuk reagoi fare Nora e cila përvec se u tha që kishe lëshuar Kosovën dhe kishte shkuar diku jashtë vendit.

Mirëpo sot Nora si duket nuk e ka ndër mend të ndalet.

Ajo ka postuar në Intagram disa fotografi e veshur me bikini të kuqe ku po duket mjaft mirë.