Show Biz

Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana: I thash po kësaj vajze për martesë

Prindërit e Hanës së bukur, këngëtari i njohur Mozzik dhe Loredana së fundmi kanë dhënë shenja se një ndarje ka mundur të ndodh mes tyre, shkruan Kosova.info.

Thuhet se problemet mes cifitit janë shfaqur pas skandalit që doli për Loredanën se kanë mashtruar një çift zviceran duke i marrë të holla.

Ajo ka habitur me lëvizjen e saj të fundit, ku ka publikuar një fotografi menjë vajzë për të cilën ka shkruar se po martohen.

Vajza në fjalë quhet Bonnie Strange dhe në profilin e saj ka ripostuar foton me Loredanën ku shkruan “Unë thashë ‘po’. Më mungon që tani”.

Nuk dihet deri tani se për cka është fjala mirëpo mund të ketë ndonjë bashkëpunim muzikor mes tyre.