SPORT

Pas ‘magjisë’, kjo është nota e jashtëzakonshme e Messit në Champions (Foto)

Barcelona ka kaluar në gjysmëfinale të Champions Leagues.

Me një Leo Messi në super formë Barcelona e kishte të lehtë për ta mposhtur Manchester United në “Camp Nou” me rezultatin 3-0 dhe me rezultatin e përgjithshëm 4-0.

Pas ndeshjes “Whoscored” ka publikuar vlerësimin e lojtarëve, ku Messi ka marrë notën e jashtëzakonshme 10.

Ja notat e gjithë lojtarëve:

Image
Image

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483