Show Biz

Para kujt i hap këmbët Klaudia?

Klaudia Pepa është një nga balerinat më seksi shqiptare.

Ajo shpesh bën lëvizje interesante të cilat më pas i fotografon apo i xhiron dhe i ndan me ndjekësit në rrjetet sociale.

Së fundmi, në Instagram, ajo ka hedhur një fotografi që shihet se e shkrepi para pasqyrës.

Klaudia hap këmbët para pasqyrës

E veshur me të brendshme, Klaudia ka hapur këmbët, duke mos i lënë shumë vend imagjinatës

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483