Kosova

Pamjet kur era rrëzon objektet nga tarraca e pallatit në Tiranë, shpëton për mrekulli makina

Pamjet e sigurisë së një biznesi kanë filmuar momentin kur era e fortë ka rrëzuar objektet nga tarraca e një pallati. Ngjarja është shënuar në zonën e Freskut në Tiranë.

Siç shihet në videon e mëposhtme, një automjet ka shpëtuar për mrekulli. Vetëm 1 sekondë pasi ka kaluar, në rrugë bien menjëherë objektet nga tarraca. Për fat të mirë nuk ka patur asnjë të lënduar.

Moti i keq dhe stuhia e erës goditi ditën e sotme Tiranën dhe disa qytete të tjera. Në kryeqytet, shpejtësia më e lartë e erës u regjistrua 64 km/h, sipas Shërbimit Meteorologjik të Ushtrisë.

Në disa zona u rrëzuan pemë, por për fat të mirë nuk ka patur të lënduar. /tvklan.al

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort