Show Biz

Oriola Marashi vjen më sexy se kurrë e veshur në të bardha

Oriola Marashi ka treguar sërish shumë.

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, duket se nuk duron shumë rroba në trup.

Ajo ka pozuar sërish joshëse në Instagram dhe në fotot që i ka postuar në sy bie gjoksi i saj bombastik dhe këmbët e gjata.

Ndryshe ajo duket e me shumë stil.

View this post on Instagram

??????

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//oackoubs.com/4/3473483