Show Biz

Oriola Marashi vjen me koleksionin e ri të bikineve

Oriola Marashi ka ndarë disa imazhe nga fotosesioni i fundit.

Oriola Marashi është një nga emrat më të përmendura të shoubizit shqiptar, postimet që modelja bën gjithmonë zgjojnë kureshtje tek publiku.

Bukuroshja fundmi ka reklamuar koleksionin e ri të bikineve të Aurela Hoxhës, dhe imazhet i ka ndarë edhe me ndjekësit e saj në Instagram, ku morri mijëra pëlqime dhe komente pozitive për pamjen e saj.

Oriola po bën hapa të mëdhenj në sektorin e modelizmit ku muajt e fundit ka pozuar për revista dhe marka të njohura të veshjeve.

Lini një Përgjigje

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.