ROZË

Olta Gixhari thotë PO

Aktorja Olta Gixhari në gusht të këtij viti u bë nënë për herë të parë.

Tashmë për aktoren, bebushi  Amar është kthyer në kryefjalën e jetës së Oltës, e cila nuk nguron të na tregojë ndjesitë më të bukura të mëmësisë, siç ishte dhe kjo e sotmja.

“…dhe thashë PO përgjithmonë”- shkruan Olta përkrah fotos ku ka vendosur “unazën” që në fakt është biberoni i Amar .

Gjithashtu ajo vazhdon të mbajë të fshehtë potretin e të birit dhe partnerit të saj, e vetmja gjë që aktorja ka zbuluar është se jeton në shtëpi me vjehrrën me të cilën ka një marrëdhënie mjaft të mirë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483