Show Biz

Olsi Bylyku dhe Albano Bogdo puthen në buzë në filmin e Bes Kallakut

Dy ditë më parë filmi “Falco” nga Bes Kallaku pati premierën dhe të ftuar ishin shumë personazhe VIP. Po ashtu edhe në film luajnë shumë aktorë të njohur si Arben Derhemi, Gent Hazizi, Olsi Bylyku, Albano Bogdo etj. Pikërisht këta dy të fundit kanë pasur një skenë interesante në film.

“Blitz.al” bën të ditur se është puthur në buzë me Olsi Bylykun.

Në një moment tjetër Albano është puthur në buzë edhe me një mashkull tjetër.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.