Show Biz

“Oh God” e Erës qysh nga lancimi i parë arrin në top listat botërore

Ajo nuk ndalet… Era Istrefi shënon këtë sukses me këngën “Oh God”

Ditë më parë, Era Istefi ka publikuar projektin e saj më të ri, në bashkëpunim me artistin me famë botërore, Konshens.

Pas publikimit të kësaj kënge, Era ka shënuar edhe suksesin e parë me të, ajo është renditur në mesin e këngëve më të mira të javës.

Deri tani, në kanalin YouTube kënga numëron mbi 3 milion klikime dhe është ndër këngët më të dëgjuara të momentin.

Kujtojmë që suksesi më i madh për Erën deri tani është pjesëmarrja në finalen e Kampionatit Botëror “Russia 2018”, me këngën zyrtare “Live it up”.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.