Kosova

Obiliq: E mitura në pritje të fëmijës së parë, policia arreston personin me të cilin bashkëjetonte

Policia e Kosovës ka njoftuar se kanë hasur në një rast të bashkëjetesës jashtëmartesore me person nën moshën 16 vjeç gjatë ditës së djeshme në Obiliq, shkruan kosova.info.

Është raportuar se në Klinikën e Gjinekologjisë në QKUK  është  e shtrirë  një femër e moshës së mitur K/Ashkalike dhe e njëjta është shtatzëne.

Në lidhje me rastin është shoqëruar në stacion policor i dyshuari mashkull K/Ashkali i cili ka deklaruar se është duke bashkëjetuar  me viktimën e lartcekur.

 Me urdhër të prokurorit lënda e  rastit shkon në procedurë të rregullt.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.