Kombëtare

Nxirret edhe një trup i pajetë nga rrënojat

Një tjetër trup i pajetë është nxjerrë nga rrënojat e pallatit të rrëzuar në Thumanë, ku bëhet fjalë për një grua, shkruan Gazeta Metro.

Bëhet fjalë për trupin e një gruaje, identiteti i së cilës nuk bëhet ende i ditur. Kjo është viktima e dytë që regjistrohet në të njëjtin pallat të shembur në Thumanë.

Dy viktimat e tjera janë në Durrës dhe Kurbin.

Nē të gjithë vendin, në Tiranë, Durrës dhe Krujë, sipas të dhënave paraprake 150 qytetarë po marrin shërbim në spitale. Ekipet mjekësore aktualisht është në gjendje gatishmërie të plotë si në Tiranë, Durrës dhe gjithë Shqipërinë.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort