Bota

Nusja po pozonte në ditën e saj të dasmës, shpërthimi në Bejrut e rrëzon përtokë

Një ditë pasi ndodhi shpërthimi i fuqishëm në kryeqytetin libanez Bejrut, po vijnë pamje të reja ku tregojnë momente rrëqethëse.

Në videon e publikuar nga shihet një nuse me vello teksa pozonte në ditën e saj të dasmës, dhe në momentin e shpërthimit ajo rrëzohet në tokë.

Nga ky shpërthim mbetën mbi 100 të vdekur 4 mijë të plagosur.

Linku i plotë i videos:

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483