Show Biz

Nuk ndalet Tayna, ndërron sërish pamjen

Këngëtarja e njohur simpatike Tayna është njëra prej atyre që po bënë bujë të madhe në tregun rozë, shkruan Kosova.info.

E njohur për këngët e saja, e përfolur shumë për marrëdhëniet me koleget e tjera ajo flitet shumë edhe për pamjen e saj të jashtme.

Tayna shumë shpesh bënë ndryshime sidomos në flokët e saj ku eksperimentet me ngjyra janë të paevitueshme.

Fillimisht një zeshkane, pastaj në një brune e në fund me flokë të bardha, Tayna ka ardhur shumë herë ndryshe dhe në secilën pamje është dukur shumë mirë.

Mirëpo së fundmi duket se prapë ka vendosur të bëjë diçka.

Ajo është kthyer përsëri në një brune ku i shkon mjaft shumë.

640-0-5d3a1ef210098.jpg
-640-0-5d701f8b2539c.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.