Show Biz

Nuk ndalet Flori, sonte publikon një këngë tjetër

Flori do të publikojë sot një tjetër himn kushtuar dashurisë dhe kjo duket nga titulli i këngës “Doja” që e ka zbuluar në Instagram.

Dyshohet se kjo këngë e re është bashkëpunimi i shumë përfolur me Arilena Arën, pasi edhe kjo e fundit ka publikuar të njëjtën foto në profilin e saj në Instastory.

Flori ka vetëm pak ditë që po shijon suksesin e këngës së tij të parë solo “Thjesht të du”, që pas fitores në “Këngën Magjike”.

“Thjesht të du” është kthyer tashmë në kolonën zanore të shumë çifteve të dashuruar dhe shpresojmë që kënga e re të ketë të njëjtin fat!

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483