Kombëtare

Nuk ndalet droga shqiptare drejt Greqisë

Kapen 107 kilogramë marijuanë në kufirin greko-shqiptar.

Operacioni është bërë në zonën e Kallpaq, Janinë.

Gjithashtu janë sekuestruar edhe 180 euro dhe 2 celularë.

Në pranga është vënë drejtuesi i mjetit, një qytetar shqiptar, emri dhe mosha e të cilit nuk bëhet e ditur

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.