Show Biz

Nuk ndalet Beatrix, çmend Spanjën me foto në bikini

Beatrix Ramosaj vazhdon të jetë njëra prej vajzave që di të provokojë nëpër rrjetet sociale.

Bukuroshja dhe këngëtarja ka postuar disa fotografi nga pushimet e saj në Barcelonë.

Dy fotografi të saj, Beatrix Ramosaj ajo ka sjell edhe thënie të saj për jetën.

“Kur jeta është përfekte”, ka shkruar ajo, kurse thënia tjetër është edhe më interesante.

“Gati për t’u dashuruar”.

Ndryshe, Beatrix më shumë është duke udhëtuar dhe treguar linjat e saj seksi sesa ka punuar në ndonjë këngë të re për fansat e saj.

Lini një Përgjigje

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.