Show Biz

Nuk ndalet Arta Nita, fotografon të pasmet nga palestra

Modelja dhe aktorja bukuroshe Arta Nitaj i ka treguar edhe njëherë format e saja fantastike trupore, shkruan kosova.info.

Ajo ka publikuar një foto në Instragram nga palestra ku në pah ka vënë të pasmet e saj.

Shihet se ajo punon shumë që të ketë këso linjash trupore.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.