SPORT

Nuk ndalet Arsenali, shënon golin e pestë kundër Liverpoolit (VIDEO)

Një super ndeshje është duke u zhvilluar momentalisht mes Liverpool dhe Arsenalit, shkruan kosova.info.

Një mori golash janë shënuar në këtë ndeshje ku numri i golave të shënuar ka arritur të shkojë në 9’të.

Për momentin është duke kryesuar Arsenali me rezultat 5 me 4 ndaj Liverpoolit.

Ai që shënoi gol është Joe Willock në minutën e 70.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483